poniedziałek, 12 listopada 2012

Kolorowo z Eveline Cosmetics


Witajcie! 

Zacznę kolorowo, czyli tym razem od lakierów do paznokci Eveline Cosmetics Mini Max quick dry & long lasting, które testuję dzięki uprzejmości serwisu www.bangla.pl 
Dostałam 2 kolory 428 oraz 682. Przyznam, że odcienie idealnie trafione w mój gust.  
Cieszę się tym bardziej, że dostępność tych kosmetyków w drogeriach w mieście, w którym robię zakupy, jest niewielka. Szczególnie jesli chodzi o kosmetyki kolorowe. Ciekawa efektów, szybko zabrałam się do malowania paznokci zaraz po otrzymaniu przesyłki :) 


 
 Tak prezentują się na pazurkach:

 Moja recenzja oraz spostrzeżenia.
 
Opakowania lakierów, chociaż nie przyciągają swoją niezwykłością, są proste i stylowe. Mnie to odpowiada. Owszem, najpierw zwracamy uwagę na opakowanie, aczkolwiek najważniejsze jest to, co kryje ono w środku. I tu jestem mile zaskoczona, ponieważ lakiery Eveline Mini Max mają idealnie dobraną konsystencję, nie straszą także zapachem. Kolory, które dostałam od razu mi się spodobały. Przejrzałam również inne dostępne odcienie, które również kuszą. 

Mini Max to seria lakierów klasycznych, które są ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody. 
Spodobało mi się w nich to, że dobrze się nakładają. Ich pędzelki są wygodne, dzięki czemu aplikacja nie sprawia problemu. Jedna warstwa niestety nie wystarczy, aby dokładnie pokryć płytkę paznokcia, jednak już po drugim nałożeniu pazurki są idealnie umalowane. Aby wydobyć głębię koloru polecam nakładanie dwóch warstw lakieru. 
Mini Max szybko wysycha, za co ma u mnie dużego plusa, ponieważ jestem niecierpliwa jeśli chodzi o długo wysychające lakiery. Cudownie połyskuje na paznokciach. 
Testowałam wytrzymałość jednej warstwy oraz dwóch. W pierwszym przypadku trwałość lakieru jest kiepska, jednak jeśli nałożymy dwie warstwy, możemy cieszyć się pięknym kolorem lakieru Eveline Cosmetics przez kilka dni.Jeśli chcecie, by wasze paznokcie ładnie wyglądały i kusiły klasycznymi, neutralnymi odcieniami, śmiało mogę polecić Wam lakiery Mini Max od Eveline Cosmetics.Miłego wieczoru :)

 

5 komentarzy:

  1. Nigdzie u mnie nie widziałam tych lakierów;/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też u mnie nie widziałam, dlatego cieszę się, że wygrałam. Ładniej wyglądają na żywo, szczególnie ten nudziak :)

      Usuń