niedziela, 17 lutego 2013

Noell - na problemy ze skórą głowy.


NOELL - LEK O DZIAŁANIU PRZECIWŁUPIEŻOWYM 


Lek Noell ma postać szamponu leczniczego jest lekiem przeciwgrzybiczym do stosowania miejscowego na skórę. Lek zawiera substancję czynną ketokonazol. Stosowany jest w leczeniu chorób skóry wywołanych przez drożdżaki z rodzaju Malassezia: łupieżu owłosionej skóry głowy, łupieżu pstrego oraz łojotokowego zapalenia skóry. Moja opinia:

Szampon ma kolor czerwono-różowy, a zapach dziwny, niezidentyfikowany. Praktycznie się nie pieni. Obserwowałam jak działa ten preparat leczniczy na skórę dotkniętą łojotokowym zapaleniem, które wynikało z obniżonej odporności organizmu tej osoby. Szampon zadziałał szybko, może dlatego, że zapalenie skóry nie było bardzo nasilone... Pierwsze efekty działania  widoczne były już po pierwszym zastosowaniu preparatu. Z każdym następnym użyciem skóra ulegała szybkiej regeneracji i gojeniu. W tej chwili, czyli po skończeniu całego opakowania skóra jest zupełnie zdrowa. Dla osób borykającymi się z tego typu problemami polecam!9 komentarzy:

 1. Miałam problemy z łuszczeniem się skóry głowy, używałam właśnie tego szamponu i rzeczywiście pomógł:) Polecam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawy produkt, też czasami pojawia mi się łupież , może wypróbuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Też czasami mam problem z łupieżem, ale to wina szamponów, jakich używam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj jak ja nie lubię niepieniących się szamponów :)
  A co do tego produktu - nigdy wcześniej go nie spotkałam

  OdpowiedzUsuń
 5. Na szczęście łupież omija mnie szerokim łukiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja na szczęście nie mam takich problemów...

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsze widzę taki "szampon" - najważniejsze ,że działa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tez go dzis kupilam,zobaczymy

  OdpowiedzUsuń
 9. Z łupieżem pstrym bardzo dobrze poradzi sobie zestaw dermokosmetyków Pityver zawierający szampon z selenem, emulsję i płyn do ciała. Zestaw zawiera składniki, których działanie oparte jest na badaniach naukowych. W przypadku podejrzenia rozwoju łupieżu pstrego należy ostrożnie dobierać dietę, a także często zmieniać ręczniki i pościel, dodatkowo należy stosować przewiewne ubrania.

  OdpowiedzUsuń