wtorek, 5 listopada 2013

Elancyl - koncentrat brzuch - talia  Tym razem będzie o pewnym specyfiku, który ma pomóc nam wygrać w walce  o smukłą sylwetkę. Wiadomo, że nie istnieje cudowny kosmetyk, który zrobi wszystko za nas i centymetry same będą znikać.


Elancyl - koncentrat brzuch talia
 14 dni serum wyszczuplające na cellulit na brzuchu

Informacje ze strony producenta:  Koncentrat brzuch - talia to serum wyszczuplające, działające na tkankę tłuszczową brzucha i talii. Działa na cellulit na brzuchu, wyszczupla talię, ujędrniając skórę na brzuchu. Efekty widoczne są już po 14 dniach stosowania, po 28 dniach wzmocnione efekty:
 •  Szczuplejsza talia 80%
 •  Efekt ujędrnienia 84%
Wyjątkową skuteczność działania na cellulit na brzuchu Elancyl koncentrat brzuch-talia zawdzięcza kompleksowi 3 składników wyszczuplających działających na poziomie komórek tkanki tłuszczowej.
 •     XANTHOXYLINE cząsteczka wyizolowana z pieprzu syczuańskiego, reaktywuje i intensyfikuje działanie białek UCP, usytuowanych w środku adypocytów, a naturalnie zaprogramowanych do spalania tłuszczów.
 •     KOFEINA w znacznym stopniu przyspiesza redukcję zapasów tłuszczowych.
 •     FLORYDZYNA ogranicza magazynowanie zapasów tłuszczowych.
 •     Wzmocnienie działania ujędrniającego uzyskano dzięki wyciągu z alg brunatnych. Dodatkowo HMC, składnik zapobiegający glikacji, zwiększa elastyczność i jędrność skóry.Moja opinia: Niewielka buteleczka skrywa wewnątrz delikatnie i świeżo pachnący kosmetyk o jasno - zielonym zabarwieniu. Według zaleceń producenta, stosowałam produkt codziennie rano, wmasowując koncentrat kolistymi ruchami w brzuch. 

Kosmetyk przyjemnie rozsmarowuje się na skórze, szybko w nią wnika, nie pozostawiając tłustej i lepiącej warstwy.  Ma lekką konsystencję. 

Jakie działanie zaobserwowałam po stosowaniu produktu przez 14 dni oraz ćwiczeniach 9brzuszkach)? Prawidłowe nawilżenie skóry, może delikatne jej ujędrnienie i nic poza tym. Serum szybko się skończyło, gdyż jego pojemność wynosi 75 ml i mimo tego, że ma rzadką konsystencję, nie wystarcza na długo. 

Na szczęście nie kupowałam tego preparatu i nie wydałam na niego ani złotówki. Szkoda, że nie wniósł wiele do mojej pielęgnacji skóry.

 

pojemność 75 ml 

cena ok. 100 zł

moja ocena 2/5 

 

Znacie ten kosmetyk? Jak sprawdził się u Was? 
10 komentarzy:

 1. Nie wierzę, że takie kosmetyki mogą coś dać, no ale zawsze coś nawilży:)
  Ja ostatnio otrzymałam do testów serum antycellulitowe z perfecty i również nie poprawił nic, ale uwielbiam ten efekt chłodzenia, a że darmowy kosmetyk, to też nie narzekam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, spróbuj sobie żółtego Garniera. Aktualnie używam drugiej buteleczki, nieregularnie, bo ok 4 razy w tygodniu. Skóra zrobiła się wyraźnie napięta, brzuszek nieco mniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 3. mała pojemność a cena wysoka, nie skusiłabym się

  OdpowiedzUsuń
 4. Cena jest dość powalająca jak na taką objętość. Już wolałabym kupić koncentrat modelujący z Tołpy - 2 razy niższa cena, a pojemność ponad 2 razy większa ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że nie odnotowałaś spektakularnych efektów, o tym koncentracie czytała dużo pozytywnych opinii... :(

  OdpowiedzUsuń
 6. florydzyna - cóż za okropna nazwa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. no to drogi gadżet i tyle;/

  OdpowiedzUsuń
 8. szkoda, że się nie sprawdził :/

  OdpowiedzUsuń