niedziela, 7 czerwca 2015

Naturalnie! Spotkanie blogerek w Miłocinie 6 czerwca 2015 r.Wczorajszy dzień upłynął mi bardzo przyjemnie. Nic dziwnego, w końcu spędziłam go w wyjątkowym gronie blogerek :) Na początku każda z nas została obdarowana bukietem od organizatorek - Żanety oraz Małgosi. Zapach jaśminu unosił się chyba w całym budynku Restauracji - Kawiarni u Hanysa w Miłocinie :) Przy okazji chcę Wam polecić to klimatyczne miejsce, położone pomiędzy Nałęczowem a Lublinem. Można w nim smacznie zjeść (porcje są ogromne, a przygotowane dania zachęcają do konsumpcji). 
Naszym pierwszym gościem była Joasia - właścicielka sklepu naturalnego Organika. Z ogromną pasją opowiadała nam o kosmetykach. Do tak kompetentnej, a przy okazji przesympatycznej osoby, warto udać się na zakupy. Potrafi świetnie doradzić i widać, że kocha to co robi, dbając o swoich klientów. Jako drugie gościły u nas panie z PartyLite, które przywiozły ze sobą moc zapachów i pozytywnej energii. Po raz pierwszy mogłam obejrzeć dekoracyjną część asortymentu marki. Spodobały mi się także niektóre zapachy, aż zapragnęłam je mieć :)Podczas spotkania miałyśmy okazję sprawdzić, jak działa krem i balsam do ciała Produkty Benedyktyńskie. Zakochałam się w zapachu kremu do rąk z miodem i żurawiną :)
Był też "pokaz" masażu relaksacyjnego w wykonaniu naszej organizatorki Żanety, która zajmuje się nim zawodowo. Podzieliła się z nami informacjami na tematy związane z masażem. Widać, że Żaneta lubi to co robi i świetnie jej to wychodzi :)Naszemu spotkaniu przyświecał szczytny cel - pomoc dla zwierzaków z Foondacji Felis. Żaneta i Małgosia zorganizowały loterię, w której wszystkie chętnie wzięłyśmy udział.  


Pogaduchom nie byłoby końca, jak to zwykle bywa w tak fantastycznym gronie :) I choć zmęczona upalnym dniem, zadowolona powróciłam do domu z dwoma towarzyszkami podróży :) Było świetnie, dziękuję! :)16 komentarzy:

 1. Musiało być super w tak zacnym gronie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było super, aż nie mogłyśmy się rozstać :)

   Usuń
 2. Spotkanie było świetnie, tyle fajnych dziewczyn w jednym miejscu i jeszcze ten masaż :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następnym razem musimy się poddać masażowi :D

   Usuń
 3. Czekałam na relację ;) Żanetka miała świetny pomysł z tym masażem ;)
  Pozdrawiam gorąco ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie się zrelaksowałyśmy podczas samego patrzenia, jak robi masaż ;)

   Usuń
 4. O mnie by mogła tak wymasować :D Fajnie, że jesteś zadowolona ze spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też bym się chętnie poddała takiemu masażowi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, następnym razem robię nabór na chętne przed spotkaniem :D

   Usuń
 6. musiało być świetnie :) sama byłam na spotkaniu w Oln i wspominam mile do dzisiaj !

  OdpowiedzUsuń
 7. Już wiem do kogo zgłosić się w sprawie masażu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widać, że było świetnie ;))

  OdpowiedzUsuń
 9. Cieszę się bardzo! Bardzo! Bardzo! :D

  OdpowiedzUsuń
 10. ooo, to mi gdzieś chyba umknęło, że Żaneta zajmuje się masażem :) ale fajnie :) Niedawno przejeżdżałam przez Miłocin i właśnie patrzyłam gdzie ten Hanys ;)
  Bukieciki przepiękne- ale miały fajny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hanys zaraz za przejazdem jak się jedzie od Lublina :D Jedzenie tam mają przepyszne!

   Usuń
 11. Wszystko wspaniałe zorganizowane! Dziewczyny stanęły na wysokości zadania! I podróż w aucie też mega! Dziękuję pilocie podróży za miłą przejażdżkę, polecam się w przyszłości jako trzymacz GPS a ;-) ściskam!

  OdpowiedzUsuń