niedziela, 27 listopada 2016

Spotkanie blogerek w Puławach - 26 listopada 2016


Upływający tydzień był pracowity i nie bez powodu zabrakło mi czasu na wpisy tutaj. Wraz z Magdą dopinałyśmy na ostatni guzik kwestie związane z zaplanowanym przedsięwzięciem. Wczoraj udało nam się spotkać w niewielkim, ale jakże cudownym gronie 7 blogerek. Pomysłodawczynią była wspomniana wyżej Magda, z którą wspólnie zorganizowałyśmy spotkanie w Puławach, przy kawusi i gorącej czekoladzie. 


spotkanie-blogerek-pulawy-2016Umówiłyśmy się na 12:00 w lokalu Oranżeria. Dziewczyny przybyły punktualnie, a nawet wcześniej. Nie wszystkie się znały, jednak szybko nadrobiły stracony czas. Pogaduchom nie było końca. Atmosfera luźna, wspaniałe towarzystwo. Czego chcieć więcej? :) Mimo ciemnego wystroju sali, dobry nastrój nas nie opuszczał. Czas upływał w zastraszająco szybkim tempie. Zjadłyśmy obiad, a niektóre z nas nawet śniadanio - obiad, nie przerywając dyskusji. Przyszedł czas na niespodziankę i dla uczestniczek - upominki.

Korzystając z okazji, postanowiłyśmy wesprzeć puławskie schronisko dla bezdomnych zwierząt. Na lubelskie blogerki zawsze można liczyć! Tyle karmy, ile widzicie na zdjęciu poniżej, przyniosły ze sobą dziewczyny. My jako organizatorki również się dokładamy i cały ekwipunek zostanie przez nas przekazany niebawem do placówki. Mam nadzieję, że choć odrobinę pomożemy w ten sposób zwierzakom ze schroniska. Gdybym tylko mogła, zaadoptowałabym stamtąd wszystkie psiaki! Tak, jestem wielbicielką czworonogów i mam dwóch urwisów na swoim podwórku, których traktuję jak członków rodziny. Są rozpieszczone i mają wszystko, czego na pewno brakuje zwierzakom ze schroniska. Pragnę podziękować wszystkim firmom, które zechciały wesprzeć naszą akcję charytatywną i obdarować uczestniczki swoimi wspaniałymi produktami. Donegal, Eveline, Equilibra, SheFoot, Indigo, AA, Oillan, Bielenda, Iva Natura, Quiz Cosmetics, Bell, Dermaglin, Kosmed, Ecoblik, Nicolle, Sylveco, Vifon i Tao Tao, Akatja. Serdecznie dziękujemy!Uczestniczki spotkania:


1. Magda J. - magdaj84.blogspot.com
2. Magda Ł.  -  immenseness.pl
4. Milena - makelifeperfect.pl
6. Sylwia  - czokomoreno.blogspot.com


Jestem w trakcie poznawania powyższych nowości. Niektóre z nich bardzo mnie zaskoczyły, póki co pozytywnie. Na pewno podzielę się z Wami za jakiś czas swoimi spostrzeżeniami na ich temat. A może coś szczególnie Was zaciekawiło? Jeśli tak, koniecznie dajcie znać, a postaram się napisać o tym w pierwszej kolejności :) 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


AKTUALIZACJA 4.12.2016

Dzisiaj w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Puławach odbyły się Mikołajki. Można było wyjść na spacer z pieskiem, pobawić się z kotami, podarować zwierzakom prezenty. I tak zostałyśmy przyłapane z Magdą przez fotografa, tuż przy furtce do schroniska ;) Zdjęcie z prawego dolnego rogu pożyczyłam ze strony placówki (źródło). Zwierzaki na pewno się ucieszą z jedzonka, które im podarowałyśmy :)


19 komentarzy:

 1. No pięknie :) Na moją relację ze spotkania niestety będziecie musiały jeszcze poczekać. Cóż, czasu mi zabrakło. Doba ma stanowczo zbyt mało godzin :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajna relacja i oczywiście prezenty, na pewno przyjemnie było się spotkać

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty mi pisz tu szybko czy smaczne te herbatki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Milence chyba najbardziej do gustu przypadł ciepły ręcznik frote :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Super spotkanie i najlepsze organizatorki ! :) dziękuję za zaproszenie i już pisze swoją relacje :) :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie dość, że spotkanie udane to jeszcze zwierzaki skorzystały :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale wam fajnie ! Pozazdroszczę spotkania :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Widać same uśmiechnięte buzie,także śmiem twierdzić,że spotkanie się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super Marzenko, bardzo fajnie tak móc się wspólnie spotkać :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Widać, że udane spotkanie było.

  OdpowiedzUsuń
 11. Najważniejsze, że była fajna atmosfera :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Takie spotkania muszą być bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Śliczne dziewczyny :) Na pewno spotkanie bardzo udane.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Już dawno nie byłam na spotkaniu blogerek a zawsze jest świetnie, zazdroszczę ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. I ja nic o tym nie wiedziałam:(

  OdpowiedzUsuń