czwartek, 23 sierpnia 2012

Propodia - kompleksowa pielęgnacja stóp.


Tak sobie pomyślałam, że dzisiaj napiszę kilka słów o kompleksowej pielęgnacji stóp. Na rynku jest przeogromny wybór wszelkiego rodzaju kosmetyków, które nierzadko nas rozczarowują. Niektórzy jednak w ogóle nie sięgają chociażby po zwykły pumeks i widok ich spękanych stóp ze stwardniałym naskórkiem jest przerażający!

Aby stopy były zadbane musimy każdego dnia poświęcić im chwilę na pielęgnację. Często bywa tak, że zapominamy o nich i dopiero gdy pojawia się ból, dają nam znać o sobie.

Przez dłuższy już czas używam kremów  firmy Propodia, które zapewniają moim stopom pełen komfort.


Wystarczy mieć te 3 produkty, by nasze stopy były zadbane.

1. Peeling zmiękczający do stóp chemiczno - mechaniczny.


2. Codzienny krem ochronny do stóp działający na czterech płaszczyznach.


3. Kem złuszczająco - zmiękczający na zniszczone pięty.Książeczkę informacyjną wraz z próbkami dostałam w aptece.Polecam zapoznanie się z tymi kosmetykami.PROPODIA to kompleksowa pielęgnacja dla skóry stóp. Warto o nią odpowiednio dbać każdego dnia, wtedy odwdzięczy się nam gładkością, miękkością oraz odpowiednim nawilżeniem.


A Wy w jaki sposób dbacie o swoje stopy? W końcu jest jeszcze lato i ta część ciała pozostaje nadal odkryta, więc wypadałoby aby była zadbana :)1 komentarz:

  1. Propodia, to super kosmetyki dostępne głównie w aptekach stąd wiarygodne - dla mnie zwłaszcza :) przed wiosną i latem zawsze szukam różnych sposobów na upiększenie stóp :) dzięki za ten wpis nie wiedziałam, że propodia aż tak rozszerzyła ofertę! :)

    OdpowiedzUsuń