wtorek, 15 marca 2016

Wiosenne spotkanie blogerek w Lublinie 12 marca 2016 - relacjaW ubiegłą sobotę miałam okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu blogerek, a to wszystko dzięki wspaniałym organizatorkom - Monice i Magdzie. Miejsce było również urokliwe, gdyż lokal Portofino położony jest nad zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00. Poznałam nowe dziewczyny z blogerskiego kręgu ;) Nie obyło się bez plotek i ploteczek oraz pysznego obiadu i deseru. Organizatorki przygotowały nam quiz.  Przez chwilę wszystkie poczułyśmy się jak na sprawdzianie w szkole ;) Ale nie było tak źle, za moment spodobała nam się ta zabawa i zrobiło się wesoło :)

Kolejna zabawa polegała na napisaniu czegoś od siebie, każdej z uczestniczek spotkania. Dostałyśmy specjalnie przygotowane do tego kartki z logo naszego spotkania. Bardzo fajny pomysł i niezwykle miła pamiątka. 

Po tych atrakcjach, dziewczyny zaczęły rozdawać nam upominki ufundowane przez sponsorów, za które serdecznie dziękuję. Na koniec odbyła się licytacja, której dochód został przeznaczony na Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami "Lubelski Animals". 

Sobotę spędziłam w wyborowym towarzystwie :) I w tym miejscu chcę podziękować organizatorkom za świetny klimat oraz pracę włożoną w przygotowanie, a także sponsorom za przekazanie upominków :)9 komentarzy:

 1. to był rzeczywiście fajny dzień! :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, fajnie że są organizowane takie spotkania! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że spotkanie było bardzo udane :) W pełni popieram inicjatywę pomocy zwierzętom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Marzenko miło było znów Cię zobaczyć, no i dziękuję za transport :* udała się nam ta sałatka i serniczek :D

  OdpowiedzUsuń
 5. zazdroszczę spotkania :) też jestem z Lublina - obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne dziewczyny i do tego uśmiechnięte. Widać, że spotkanie było udane :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi miło że miałyśmy okazję się poznać.
  Mam nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widać, że spotkanie sobotnie było udane. Oby więcej takich spotkań.

  OdpowiedzUsuń