sobota, 1 września 2012To już postanowione... dziś rozpoczynam serię nadrabiania zaległości :)

 W ostatnim poście przedstawiłam Wam nowości Golden Rose Rich Color Nail  Lacquer, a teraz wracam do ponadczasowych lakierów Classics Charming, Golden Rose Paris oraz pudrów Silky Touch. W ramach uzupełnienia zużytych kosmetyków, kilka koleżanek dołączyło się do mojego zamówienia i oto przedstawiam jego całość. 
Wszystkie lakiery Golden Rose kuszą nieprzeciętnymi kolorami, przez co naprawdę trudno jest się zdecydować na wybranie tylko jednego odcienia lakieru do paznokci.
Tym razem zamówiłam też inny odcień pudru do twarzy 08, jednak okazał się nie być tym właściwym. Odcień ewidentnie nie pasuje do mojej karnacji. Może uda się go wykorzystać w zimie.

Będąc na zakupach w Rossmannie nabyłam nową konturówkę do oczu i ust Lovely.


Używam jej jedynie do oczu, ponieważ mam czarny kolor. Kredka niczym się szczególnie nie wyróżnia jeśli chodzi o wygląd. Posiada temperówkę, co jest jej dodatkowym atutem. Dobrze się ją nakłada, nie kruszy się, nie rozmazuje. Ma intensywny czarny kolor, który ładnie podkreśla kontury oczu.

Czasem lekko może odbijać się na powiece, jeśli mamy niezmatowioną skórę.

Jej trwałość jest dobra, długo się utrzymuje na powiece. Cena również przystępna, nie pamiętam dokładnie ale jakoś ponad 4 zł przy pojemności 1,2g. Warto ją mieć w swojej kosmetyczce. Używanie jej nie wymaga szczególnej wprawy.
Niebawem pojawi się makijaż z użyciem konturówki Lovely :)
2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Trudno się zdecydować, jaki nałożyć na paznokcie ;) Najlepiej każdego dnia inny ;)

      Usuń