piątek, 16 maja 2014

Softer - Desinger Beauty Mascara

 
Każda z nas ma swoją definicję maskary idealnej. W końcu mamy zupełnie inne rzęsy i oczekiwania wobec tego, jak mają wyglądać po wytuszowaniu. W tym poście przedstawię Wam kosmetyk marki Softer, którego mam okazję używać.
 
Softer - Desinger Beauty Mascara

Informacje o produkcie: Softer Desinger Beauty Mascara to tusz dający wszechstronne efekty. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i jej równomiernie rozmieszczone włoski gwarantują idealnie wyczesane rzęsy, wydłużenie i pogrubienie. Zwężenie na końcu szczotki pozwala dotrzeć do tych najkrótszych, w wewnętrznym kąciku oka. Odpowiednia konsystencja nie oblepia rzęs, a otula je dając w rezultacie spektakularny efekt przyciągający spojrzenia. Składniki zapewniają odżywienie, witalność i siłę.


Tusz dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych - w brązie i czerni. Ja wybrałam oczywiście drugą opcję. Nie będę rozwodziła się na temat opakowania, jest ono standardowe i niczym szczególnym się nie wyróżnia. Najczęściej wybieram tusze do rzęs z sylikonową szczoteczką, ponieważ wygodniej mi się ich używa. Ten posiada jednak zwykłą szczoteczkę z miękkim włosiem. Nie zabiera ona z opakowania nadmiernej ilości maskary, dzięki czemu nie lada sztuką byłoby oblepienie rzęs nadmiarem maskary. Desinger Beauty Mascara ładnie rozczesuje i rozdziela wszystkie włoski, delikatnie pogrubiając je i wydłużając, oraz unosząc ku górze. Daje efekt ładnie, ale nie mocno podkreślonych oczu. Czerń tuszu jest średnia, na pewno nie intensywnie czarna (porównując do niektórych maskar).

Efekt, jaki otrzymuję na swoich rzęsach jest zadowalający. Śmiało mogę używać tego tuszu do makijażu dziennego. Jak jest z jego trwałością? Całkiem nieźle. Nie odbija się na powiekach, utrzymuje na włoskach do 8 godzin bez osypywania. Ja mam jednak skłonności do pocierania oczu i mrużenia. Męczą mi się szybciej w soczewkach, szczególnie jeśli pracuję 12-godzin w sztucznym oświetleniu. Wiadomo, wiele maskar tego do końca nie przetrwa i wyjątku nie stanowi ten tusz Softera. pojemność 10 ml10
cena 14,90


Jak Wam się podoba efekt na rzęsach?

10 komentarzy:

 1. Nigdy nie słyszałam jeszcze o tej marce :) Na Tobie chyba każdy tusz wyglądałby dobrze, bo masz naprawdę piękne rzęsy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja teraz zupełnie nie wiem gdzie mogę dostać produkty Softer oprócz w internecie :/

  OdpowiedzUsuń
 3. całkiem fajny efekt, choć wolę silikonowe szczoteczki

  OdpowiedzUsuń
 4. dla mnie efekt taki sobie robił - nie koniecznie go polubiłam

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo podoba mi się efekt na rzęsach:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale masz długie rzęsy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli efekt jest taki jak na zdjęcia h to ja chcę ta masakra :p

  OdpowiedzUsuń