poniedziałek, 1 lutego 2016

Antycellulitowe masło do ciała Delia CosmeticsWitajcie! Dawno mnie tutaj nie było. Nie zamierzam jednak porzucać bloga! Ta dłuższa nieobecność spowodowana była względami zdrowotnymi. Mam nadzieję, że uda mi już bywać tutaj częściej. Tyle w kwestii wyjaśnień :) Zapraszam na post o masełku do ciała.
Delia Cosmetics - Body Butter
masło do ciała antycellulitowe

Znajduje się w solidnym, plastikowym opakowaniu z ładną grafiką. Jego konsystencja jest gęsta i zbita. Mimo wszystko łatwo rozprowadza się po skórze. Posiada specyficzny zapach, który raz mi się podoba, innym razem przeszkadza. Na szczęście po jakimś czasie staje się dosyć delikatny i stopniowo zanika. 


Skóra po aplikacji masła jest dobrze nawilżona. Trochę się lepi, więc należy odczekać ok. 10 minut, by kosmetyk wniknął w ciało. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że nawilżenie utrzymuje się strasznie krótko. Teraz, kiedy noszę długie spodnie, ciało niemalże od razu zostaje pozbawione nawilżenia. Szkoda. Nie zaobserwowałam również żadnych efektów antycellulitowych (wiem, samo się nie zrobi). Skóra zostaje jednak na jakiś czas bardziej napięta, oczywiście póki nie zniknie nawilżenie.

Niestety nie szczególnie polubiliśmy się z masłem Delii. Może lepiej sprawdza się letnią porą...


Znacie ten kosmetyk?
Jakie masła są Waszymi ulubieńcami? 


10 komentarzy:

 1. No właśnie zaczynało mi Ciebie już tu brakować :) Dobrze, że jesteś bo czerpię wiele kosmetycznych inspiracji z Twojego bloga :) A co do względów zdrowotnych to zdrówka życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. podoba mi się, że masło ma gęstą konsystencję ale tak jak mówisz szkoda że słabo nawilża

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że wypadło tak słabo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że zbytnio się nie sprawdziło, bo wygląda bardzo fajnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że zbytnio się nie sprawdziło, bo wygląda bardzo fajnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałem je i byłem z niego zadowolony :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie wierze w takie mixy nawilżająco antycellulitowe itd. :) Produkty antycellulitowe z cofeiną które działają trzeba zmywać po 20 minutach bo tak pieką, że skóra jest czerwowa ;) Mam taki produkt z BingoSpa =D

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że się z nim nie polubiłaś ;/

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygląda jak budyń :) Szkoda, że efekt jaki daje jest praktycznie żaden ;)

  OdpowiedzUsuń